Nasza oferta

Głównym kierunkiem działalności firmy ASMEBEL Opole jest produkcja mebli. Wykonujemy meble na wymiar tj. meble kuchenne, meble pokojowe, meble łazienkowe, szafy przesuwne oraz inne meble na zamówienie klienta. Rejon działalności naszej firmy to miasto Opole oraz województwo opolskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 665 041 188.

Meble kuchenne na wymiar

Wykonujemy kuchnie na wymiar w różnych stylizacjach od retro po nowoczesną kolorystykę i wzronictwo na wysoki połysk, dostosowujemy styl do gustu i smaku klienta.

Szafy wnekowe na wymiar

Nasze szafy zaopatrzone są w najnowocześniejsze systemy zabudowy takie jak pantografy, wysuwane półki, schowki na buty, schowki na spodnie, paski, biżuterię itp.

Szafy z drzwiami suwanymi

Wykonujemy szafy z przesuwnymi drzwiami z różnego rodzaju materiałów takich jak płyta, szkło, lustro, laminat, siatki metalowe dekoracyjne, ażurowe panele dekoracyjne.

Zabudowy

Zabudowujemy róznego rodzaju wnętrza tj. poddasza, garderoby pokojowe, gabinety, ekspozytory.

Meble wolnostojące

Wykonujemy meble wolnostojące m.in: stoły, ławy, komody, biurka, szafki, szafy.

Meble łazienkowe

Nasze meble łazienkowe wykonywane są w szerokiej gamie kolorystycznej jak i materiałowej od płyt wiórowych, melaminowanych do płyt MDF lakierowanych i akrylowych.

Lampy wielkogabarytowe sufitowe

Lampy w różnego rodzaju wzorach i kolorach wykonywane z płyt MDF połączonych ze szkłem matowym jak i dekoracyjnym. Mogą być wykończone takimi materiałami jak: laminat, fornin, okleina modyfikowana, lakier. W lampach tych zastosowane jest oświetlenie ledowe, sterowane pilotem.

Aranżacja wnętrz

Na życzenie klienta wykonujemy projekt mebli oraz aranżację wnętrza.