- Oferta mebli na wymiar -

Jesteśmy firmą projektującą i produkującą meble na wymiar, a co za tym idzie - jesteśmy w stanie dostosować nasze wyroby do indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych klientów. Posiadamy własny warsztat stolarski oraz własne zaplecze produkcyjne w Opolu. Nasze długoletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój sprawiają, że jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych klientów.

01 Meble kuchenne

Produkujemy meble kuchenne na wymiar. Pomożemy zaprojektować i pięknie umeblować Państwa kuchnię. Robimy meble nowoczesne i klasyczne, na wysoki połysk, a także te nieco stonowane i matowe. Meble w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonane z materiałów wybranych przez naszego klienta.

02 Szafy wnękowe

Wykonujemy szafy z drzwiami przesuwnymi - nie odbiegające wyglądowo i jakościowo od rozwiązań znanych producentów, których z wiadomych względów nie możemy tu wymienić. Poza tym wykonujemy również tradycyjne szafy z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, jak również zamykane tzw. roletą.

03 Meble pokojowe

Produkujemy różnego rodzaju meble pokojowe, w tym meble do salonu, sypialni pokoju dziecięcego. Projektujemy i wykonujemy również biblioteczki oraz wiele innych funkcjonalnych mebli dostosowanych do charakteru i funkcji danego pomieszczenia.

04 Garderoby

Budujemy kompletne garderoby i wielkogabarytowe szafy i przebieralnie, by już nigdy nie zabrakło Ci miejsca na składowanie ubrań, których czasem bardzo trudno się jest pozbyć. Szafy na ubrania i buty, szuflady, stojaki i wieszaki oraz inne meble i akcesoria dostosowane do posiadanej przez Ciebie odzieży.

05 Meble łazienkowe

Produkowane przez nas meble łazienkowe wykonywane są w szerokiej gamie kolorystycznej jak i materiałowej od płyt wiórowych, melaminowanych do płyt MDF lakierowanych i akrylowych. Szafki pod umywalkę, schowki na akcesoria i sprzęt do higieny osobistej.

06 Zabudowy wnętrz

Podejmujemy się również wykonania wszelakiej zabudowy różnego rodzaju wnętrz i pomieszczeń domowych, przydomowych oraz tych o charakterze gospodarczym tj. piwnica, garaż, poddasze, spiżarnia, sauna itp.

07 Meble biurowe

Jesteśmy w stanie wyposażyć Państwa biuro w dedykowane do charakteru pracy meble biurowe. Na zamówienie wykonamy biurka komputerowe, szafy na dokumenty, stoliki dostosowane pod konkretny sprzęt biurowy, dostosowany do Państwa potrzeb.

08 Meble wolnostojące

Szeroki asortyment wykonywanych mebli do różnego rodzaju pomieszczeń. Produkujemy meble pokojowe do salonu, szafki i stoliki pod telewizor, meble do przedpokoju, szafki na obuwie oraz wiele innych. Tylko meble na wymiar będą dopasowane do twoich potrzeb i takie których szukasz, a nie znajdziesz ich w zwykłym sklepie meblowym..


- Zakres naszych usług -

Produkcja mebli na wymiar to złożony proces wielu czynności, również tych wychodzących poza warsztat stolarski. Nasi klienci mogą liczyć na wpełni profesjonalne usługi towarzyszące, świadczone przez naszą firmę. Należą do nich m.in. fachowe doradztwo, projekt, montaż oraz serwis.

Szeroki wybór
wzorów i kolorów

Decydując sie na zakup mebli na wymiar, mają Państwo możliwość wyboru wzornictwa oraz kolorystyki frontów, blatów oraz pozostałych elementów konstrukcyjnych. W zależności od wymagań naszych klientów, produkujemy nowoczesne meble lakierowane na wysoki połysk oraz tradycyjne o powłoce matowej. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, który wariant będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, nasi konsultanci pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Nowoczesne,
klasyczne,
funkcjonalne,
stylowe?

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą działającą w sektorze małych przedsiębiorstw. Początki naszej działalności datowane są na 2008 rok. Już wtedy wiedzieliśmy, że jedynym warunkiem utrzymania się na rynku, jest nieustanny rozwój, nawiązywanie współpracy partnerskiej oraz inwestowanie w nowe technologie. Od samego początku zajmujemy się przede wszystkim produkcją mebli na zamówienie. Na dzień dzisiejszy posiadamy własną nowoczesną stolarnię oraz co najważniejsze, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników. Pozwala nam to utrzymywać stałą i wysoką jakość, co ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję naszych klientów.

Nasze atuty

Wieloletnie doświadczenie  lat

Wysoka jakość materiałów  %

Serwis gwarancyjny  m-cy

Dodatkowy serwis pogwarancyjny  m-cy

- Nasi partnerzy -

Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi producentami oraz dostawcami sprzętu i akcesoriów do produkcji mebli. Wysoka jakość użytych materiałów pozwala nam zapewnić wysoką jakość oraz niezawodność produkowanych mebli. Nasi partnerzy posiadają długoletnie doświadczenie i przestrzegają surowych norm i procedur, co bezpośrednio przekłada się na jakość dostarczanych nam płyt, blatów oraz frontów i okuć meblowych.